f
0
Więcej informacji
Mniej informacji
https://hurtowniaolaf.pl/850-thickbox_org/lampa-do-paznokci-48w-dual-led-uv-hybrydy-zel.jpg

Lampa do paznokci 48W DUAL LED UV Hybrydy Żel

lampa uv

Utwardza wszystkie rodzaje lakierów Długość splotu: 365nm + 405nm (podwójne źródło światła) Wbudowany sensor ruchu Automatyczny czujnik uruchomi się automatycznie po włożeniu ręki w maszynę.  Bez promieniowania podczerwonego, którego promieniowanie jest silne, produkt emituje białe światło, które zapewnia kolor żelu do paznokci, a jego światło nie szkodzi...    więcej...

79,99 zł

14 dostępnych     Ilość:

  Ilość:  


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...  • Utwardza wszystkie rodzaje lakierów
  • Długość splotu: 365nm + 405nm (podwójne źródło światła)
  • Wbudowany sensor ruchu

Automatyczny czujnik uruchomi się automatycznie po włożeniu ręki w maszynę.

 Bez promieniowania podczerwonego, którego promieniowanie jest silne, produkt emituje białe światło, które zapewnia kolor żelu do paznokci, a jego światło nie szkodzi paznokciom, oczom i skórze, chroniąc dłonie przed czernią.

ernią.

Aż 24 diod. Diody  są trwałe i trudne do uszkodzenia.

  •  Ustawienie czasu 10 s, 30 s, 60 s, 99 s jest automatycznie regulowane w celu ułatwienia obsługi, a czas 99 sekund jest bezbolesny.
  • Lampa posiada cyfrowy wyświetlacz  łatwy i wygodny w użyciu.
  •  Nowa technologia podwójnego źródła światła, która wynosi 365nm i 405nm, sprawia, że suszarka ta nadaje się do suszenia lakieru UV i żelu do paznokci LED oraz kilku innych. Nie musisz się martwić o odróżnienie swojego żelu do paznokci.
  • Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany do zdobienia paznokci i ma 48W wysokiej mocy, może być używany do suchego i efektywnego suszenia żelu UV i LED.

Lampa posiada możliwość odczepiania podstawy  dzięki czemu łatwo ją utrzymać w  czystości;

Czas pracy do 50 000 godzin

DNapisz opinię o produkcie


Lampa do paznokci 48W DUAL LED UV Hybrydy Żel

Lampa do paznokci 48W DUAL LED UV Hybrydy Żel

Utwardza wszystkie rodzaje lakierów Długość splotu: 365nm + 405nm (podwójne źródło światła) Wbudowany sensor ruchu Automatyczny czujnik uruchomi się automatycznie po włożeniu ręki w maszynę.  Bez promieniowania podczerwonego, którego promieniowanie jest silne, produkt emituje białe światło, które zapewnia kolor...